KONZULTAČNÍ HODINY VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
vyučující | den/čas | místnost |
Mgr. Novotná Jaroslava | út 14:00 – 14:45 | učebna fyziky |
Mgr. Cinkl Jaroslav | po 13:30 – 14:00 | kabinet vých. poradce |
Mgr. Dvořáčková Marcela | pá 7:20 – 7:50 | kabinet matematiky |
Mgr. Flídrová Sabina | út 7:20 – 7:50 | kabinet fyziky |
Mgr. Jakšík Zdeněk | st 7:25 – 7:55 | kabinet ČJ |
Mgr. Jelínková Jitka | út 7:15 – 7:45 | jazyková učebna |
Mgr. Jízdná Jana | čt 7:20 – 7:50 | kabinet dějepisu |
Mgr. Juhászová Nikola | st 13:50 – 14:20 | kabinet dějepisu |
PaedDr. Kalová Zdeňka | po 7:10 – 7:40 | jazyková učebna |
Bc. Kocůrek Karel | út 13:35 – 14:05 | kabinet ČJ |
Mgr. Kolářová Petra | po 7:20 – 7:50 | kabinet 1. st. |
Ing. Mgr. Konečná Ivana | út 7:20 – 7:50 | kabinet vých. poradce |
Mgr. Kučera Jiří | st 7:20 – 7:50 | kabinet dějepisu |
Mgr. Kučerová Eva | po 7:20 – 7:50 | kabinet matematiky |
Bc. Mužíková Aneta | st 7:25 – 7:55 | kabinet fyziky |
Mgr. Poláková Petra | út 7:25 – 7:55 | kabinet dějepisu |
Mgr. Popelková Petra | st 7:20 – 7:50 | kabinet matematiky |
Mgr. Prudká Alena | st 7:15 – 7:40 | učebna fyziky |
Mgr. Rychnovská Naděžda | st 7:25 – 7:55 | kabinet ČJ |
Mgr. Sádecká Tereza | st 7:25 – 7:55 | kabinet 1. srupně |
Mgr. Šmerdová Barbora | po 7:20 – 7:50 | kabinet matematiky |
Mgr. Vašek Tomáš | po 14:00 – 14:30 | kabinet TV |
Mgr. Vrána Milan | st 7:20 – 7:50 | kabinet TV |
KONZULTAČNÍ HODINY PRO TELEFONICKÝ KONTAKT S RODIČI VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
vyučující | den/čas |
Mgr. Novotná Jaroslava | út 9:00 – 9:30 |
Mgr. Cinkl Jaroslav | po 13:30 – 14:00 |
Mgr. Dvořáčková Marcela | po 7:20 – 7:50 |
Mgr. Sabina Flídrová | pá 7:20 – 7:50 |
Mgr. Zdeněk Jakšík | út 11:45 – 12:15 |
Mgr. Jakubcová Světlana | st 7:25 – 7:55 |
Mgr. Jelínková Jitka | út 9:00 – 9:30 |
Mgr. Jetelinová Jana | st 7:25 – 7:55 |
Mgr. Jízdná Jana | út 11:45 – 12:30 |
Mgr. Juhászová Nikola | st 10:00 – 10:30 |
Mgr. Kadlecová Iva | st 7:25 – 7:55 |
PaedDr. Kalová Zdeňka | út 12:40 – 13:10 |
Bc. Kocůrek Karel | út 12:40 – 13:10 |
Mgr. Kolářová Petra | čt 7:20 – 7:50 |
Ing. Mgr. Konečná Ivana | út 10:00 – 10:30 |
Mgr. Kučera Jiří | čt 10:45 – 11:15 |
Mgr. Kučerová Eva | st 11:45 – 12:15 |
Mgr. Lepková Jana | st 14.00 – 14.30 |
PaedDr. Machová Milena | st 7:25 – 7:55 |
Mgr. Malíková Jaroslava | st 7:25 – 7:55 |
Mgr. Měšťanová Romana | po 12:30 – 13:00 |
Bc. Mužíková Aneta | čt 13:40 – 14:10 |
Mgr. Novotná Eva | út 7:25 – 7:55 |
Mgr. Poláková Petra | po 7:25 – 7:55 |
Mgr. Popelková Petra | út 10:50 – 11:20 |
Mgr. Prudká Alena | čt 10:00 – 10:30 |
Mgr. Rejdová Jana | st 12:40 – 13:25 |
Mgr. Rychnovská Naděžda | út 7:25 – 7:55 |
Mgr. Sádecká Tereza | út 7:25 – 7:55 |
Mgr. Smolová Martina | út 7:25 – 7:55 |
Mgr. Šmerdová Barbora | po 9:00 – 9:30 |
Mgr. Štěrbáčková Alena | st 7:25 – 7:55 |
Mgr. Vašek Tomáš | po 10:00 – 10:30 |
Mgr. Vrána Milan | st 10:50 – 11:10 |