You Dream We Run

Druhým rokem se naše škola pod názvem,, Tým Erbenka “ zúčastnila charitativního 24hodinového štafetového  běhu na hřišti ASK Blansko,  jehož  výtěžek byl letos určen postiženým osmi dětem a dvěma dospělým.
Díky ochotě,  materiální podpoře a především osobnímu nasazení, se tato akce stala nejen pomocí druhým a běháním pro zdraví,  ale také velice příjemným, neformálním setkáním učitelů,  rodičů a dětí.
Společnými silami a probuzením soutěžního ducha v srdcích dětí i dospělých jsme vybojovali krásné 21. místo z 54 týmů. Uběhli jsme 649 kol,  což je 259,6 km.
Touto cestou děkujeme těmto rodinám nejen za běžecký vykon:
Sedláčkům za zázemí,  občerstvení a velice laskavou péči o všechny účastníky, Musilům za vynikající večeři,  po které se jen zaprášilo, Ambrožům za skvělé klobásy na grilu, rodině Korgo za zajištění pitného režimu, Mikuláškům za obohacení jídelníčku a noční běžecké nasazení bez morální podpory ;-),  Malecům za chlebíčky, zákusky, nepřetržité fandění a podporu, Rudolfům za strategický výběr běžců a řízení správné předávky  běžeckého kolíku, bez nichž by bylo 21. místo pouhou utopií, Rumlům za dodání energie formou moučníku a za vyburcování změny vytrvalostního běhu ve sprint, Klimešům za spriterské nasazení, chutnou bábovku, fotodokumentaci a výrobu videa, Kytnerům,  Jágrům, Kolouchům, Štoudkům,  Štelclům, Mariakům , Kalům,  Čechům …
Vyjmenovat všechny by znamenalo jako opsat telefonní seznam. Proto děkujeme všem za jejich čas,  běžecké nasazení, energii a příjemnou společnost.
Bez Vás a podpory kolegů by to náš tým nedokázal.
Za Tým Erbenka Romana Měšťanová a Jana Rejdová

 

 

Z akce natočil video také člen filmového kroužku Michal Kubík: