ŠKOLNÍ PROJEKT „OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL“ a „MLÉKO DO ŠKOL“

Projekt funguje na naší škole již druhým rokem, a tak jsem požádala děti, ať samy vyhodnotí, jak se jim líbí. Všechny reakce by se zde nevešly, tak jsem vybrala jen pár, které mluví téměř za vše. Děti jsou spokojené a těší se, co nového je čeká. Jsem ráda, že cíl projektu je naplněn, a že budeme s Ovocentrem spolupracovat i nadále.

Mgr. Martina Smolová

Reakce dětí:

Každý druhý týden dostáváme zdarma ovoce, zeleninu a mléčné výrobky do školy. Můžu se těšit na mléko, bílý jogurt, ovocnou kapsičku, pitíčko Kubík, mrkev, jablko, hrušku nebo sýr. Většinou dopředu víme, co dostaneme. Cílem projektu je, aby se děti zdravě stravovaly a nejedly tolik nezdravých brambůrek a sladkostí.

Dominik Poláček, IV. C

 

Když nám začali dovážet ovoce a mléko do školy, moc mě to potěšilo. Je to moc dobré, zdravé a všem to chutná. Když někdo zapomene svačinu, tak se těší na balíček. Děkuji Ovocentru za celou třídu!

Monika Korábková, IV. C

 

Nejlepší dovážka z Ovocentra byly sýry a jejich ochutnávka. Nejvíce mi chutnal Čedar, který jsme s maminkou hned koupily. Maminka to také ocenila. Těším se na další zdravé dobrůtky.

Nela Požárová, IV. C

 

Jsem moc rád, že nám do školy vozí ovoce, zeleninu a mléko. Dováží se každý druhý týden, ve středu. Každá třída má svoji přepravku. Jsem nejraději, když dostaneme jablko, papriku a mléko.

Vojta Čuma, IV. C

 

Ovoce do škol mi moc chutná. Dostáváme ovoce, zeleninu, mléko, jogurt, ovocnou kapsičku. Naposledy jsme ochutnali sýry: Gouda, Eidam, Čedar, Kralevic.

Adam Krejčí, IV. C

 

Moc se mi líbí, že nám vozí ovoce, zeleninu a mléčné výrobky. Někdy dovezou i něco na ochutnání – jako například jogurty ve skle a sýry.

Sabina Poláková, IV. C

 

S dovážkou jsem moc spokojená. Nejvíce se mi líbila ochutnávka jogurtů z Opočna. Škoda, že nevozí dobroty častěji.

Karolína Horáčková, IV. C