Pohár rozhlasu 2017

49. ročník atletické soutěže školních družstev proběhl ve dnech 16. a 17. května 2017

Úspěch mladších žákyň a žáků
Pohár rozhlasu je tradičním svátkem školní atletiky. Letošní okresní kolo přineslo řadu výborných umístění a kvalitních výkonů  zástupcům naší školy . Družstvo mladších dívek suverénně zvítězilo a postoupilo do krajského finále. Chlapci obsadili druhé místo.
Děvčata a chlapci, kteří získali medaile v kategoriích jednotlivců a velkým dílem přispěli ke kolektivním úspěchům : Adéla Jánošíková, Veronika Jakusidisová, Pavla Štoudková, Anna Kučerová, Pavel Berka, Milan Kučera, Dominik Zouhar, David Ryzí, Jiří Šindelář
Celkový bodový stav – ml. žákyně : 5323 bodů
Celkový bodový stav – ml. žáci : 3898 bodů

Krajské finále atletické soutěže Pohár rozhlasu se konalo v Břeclavi
Sešla se zde  nejlepší družstva základních a sportovních škol Jihomoravského kraje.
Družstvo mladších žákyň ve složení:  Pavla Štoudková,  Adéla Jánošíková, Veronika Jakusidisová, Anna Kučerová , Adéla Švancarová, Monika  Papírníková, Adéla Svěráková, Zuzana Pavloňová  obstálo v nabité konkurenci a obsadilo vynikající druhé místo.  Škoda zaváhání v běhu na 4×60 metrů. Nebýt  bodové ztráty v této disciplíně holky by nenašly přemožitele a jejich spanilá atletická jízda  by pokračovala na republikové soutěži.
Celkový bodový stav – Ml. žákyně : 5323 bodů
Letošní ročník Poháru rozhlasu byl velmi vydařený.
Gratulace všem žákům za velmi úspěšnou reprezentaci !!!