Ve čtvrtek 21. května 2026 proběhla v Blansku DSMC. Letos naši školu reprezentovala 2 družstva – mladší a starší žáci. Celé dopoledne bojovali žáci ve 4 disciplínách – jízda zručnosti, jízda podle pravidel, první pomoc a testy z pravidel silničního provozu. Byla zařazena i nesoutěžní disciplína Labyrint.
Krásné 2. místo obsadili v kategorii mladších žáků Tereza Svěráková, Bára Šidlová, Jakub Fiala a Jáchym Novotný.
V kategorii starších žáků si Karolína Poláčková, Pavlína Poláčková, Jakub Sáňka a Jiří Ungerman vybojovali 1. místo, které je zároveň postupové do Krajského kola.
Účastníkům gratulujeme a 8. června nám držte pěsti.
Eva Novotná





