Kuchaři z V. A

Ve čtvrtek jsme připravovali pro sebe a své spolužáky občerstvení. Uspořádali jsme si lavice tak, jak jsme potřebovali a hurá na přípravu.  Já, jako největší kuchař ve skupině jsem připravil obložené bagety. Na talířky jsem nasypal brambůrky, tyčinky a jiné pochoutky. I holky v mé skupině připravily bezvadné pokrmy. Pak jsme si všichni navzájem ochutnávali a hodnotili. Tohle byl nejlepší čtvrtek, jaký jsem kdy zažil.
Lukáš Burget

V našem týmu jsme z ovoce a zeleniny vytvořili různé mix talíře. Připravili jsme vodu s mátou a citronem, jednohubky a další chutné věci. Ale i ostatní týmy to měly krásné.  Dělali jsme to jako jeden ze soutěžních úkolů naší třídní soutěže „Robinsonův ostrov“. Možná nevyhrajeme, ale mám radost, že jsme se zúčastnili.
Karolína Syrová

Vyrobili jsme ze žloutku kuřátko, z jablíčka labuť a jiná zvířátka z jídla. Řeknu to třemi slovy: „Bylo to boží.“
Viktorie Quittová

Já jsem s Luckou připravovala ze sušenek zákusky, které jsme zdobily jedlými kytičkami. Nikča se Zuzkou chystaly piškoty s nutelou a kousky jahod. Natálka s druhou Nikčou zase vyráběly šunkové šneky. Když jsme pozvali na ochutnávku osmáky, tak ti hned utvořili frontu u kluků, kteří podávali lahodné palačinky. Potěšilo nás, že jsme udělali radost i jiným žákům. Chtěla bych si takový den ještě zopakovat.
Adéla Bartůňková

Moc jsme si to užili. Jídlo bylo vynikající. I když jsme potom museli všechno po sobě uklidit a dlouho nám to trvalo, tak to nevadilo. Myslím, že se to všem týmům moc povedlo. Bylo to pro nás takové posvícení, které se nekoná každý den.
Nikol Havířová