Beseda s Adolfem Dudkem

Můj obyčejný školní den se proměnil v den nejlepší. Adolf  Dudek byl zábavný, super, prostě boží….

Pro mě to byl komediální program s tím, že jsem se naučil něco nového kreslit. Zajímavé bylo, že vše se kreslilo jenom ze čtverců, obdélníků, kruhů a trojúhelníků.  Vznikaly krásné obrázky.  Nejlepší bylo, že pan Dudek mluvil vtipně, zajímavě a ani vteřinu jsme se nenudili. Na tohle bych chodil každý den.

Martin Müller

Beseda byla super. Pan Dudek měl srandovní řečičky. Viděli jsme knihy a časopisy, které ilustroval. Vyvolával žáky a dělal s nimi různé srandy.  A taky se podepsal úplně každému, kdo chtěl jeho podpis.

Lucie Srnská

Pan Dudek nám vysvětlil, že se dá malovat pomocí geometrických tvarů. Nejlepší bylo, že jsme pořád něco kreslili. Vtipné bylo, že si z každé věci udělal srandu.  Byla to parádní zábava a na konci besedy se mi ani nechtělo odejít.

Nicol Novotná

Takovou besedu jsem ještě neviděla. Adolf Dudek je člověk, který dokáže rozesmát každého. Naučil nás nakreslit město, krajinu, z mladého pána udělat starce. Moc se mi líbilo, že nás naučil malovat hlavu dítěte a dospělého člověka. Taky jsme se dozvěděli mnoho poučných věcí.

Adéla Bartůňková